Logo

Działka na sprzedaż, 409 074,00 m², oferta nr 2/1/09/2025

43 321 960 zł

106 zł /m²

Rata 202 693 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Czerwionka-Leszczyny, Przemysłowa i 3 Maja

Działka 409 074,00 m², oferta nr , 2/1/09/2025, Czerwionka-Leszczyny, Przemysłowa i 3 Maja
2/1/09/2025 - zdjęcie nr 0
2/1/09/2025 - zdjęcie nr 1
2/1/09/2025 - zdjęcie nr 2
2/1/09/2025 - zdjęcie nr 3
2/1/09/2025 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 409074 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

106 zł

Powierzchnia:

409 074,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą