Logo

Działka na sprzedaż, 6 100,00 m², oferta nr SGCOCO114

350 000 zł

57 zł /m²

Rata 1 638 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Czernin

Działka 6 100,00 m², oferta nr , SGCOCO114, Czernin
SGCOCO114 - zdjęcie nr 0
SGCOCO114 - zdjęcie nr 1
SGCOCO114 - zdjęcie nr 2
SGCOCO114 - zdjęcie nr 3
SGCOCO114 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 6100 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

57 zł

Powierzchnia:

6 100,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą