Logo

Działka na sprzedaż, 1 739,00 m², oferta nr 24367

156 510 zł

90 zł /m²

Rata 732 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Czernin

Działka 1 739,00 m², oferta nr , 24367, Czernin, Czernin
24367 - zdjęcie nr 0
24367 - zdjęcie nr 1
24367 - zdjęcie nr 2
24367 - zdjęcie nr 3
24367 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1739 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

90 zł

Powierzchnia:

1 739,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą