Logo

Działka na sprzedaż, 10 773,00 m², oferta nr SGHEBY910

2 695 000 zł

250 zł /m²

Rata 12 609 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Cisie

Działka 10 773,00 m², oferta nr , SGHEBY910, Cisie
SGHEBY910 - zdjęcie nr 0
SGHEBY910 - zdjęcie nr 1
SGHEBY910 - zdjęcie nr 2
SGHEBY910 - zdjęcie nr 3
SGHEBY910 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 10773 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

250 zł

Powierzchnia:

10 773,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą