Logo

Działka na sprzedaż, 1 643,00 m², oferta nr SGJAFA187

360 000 zł

219 zł /m²

Rata 1 684 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Ciemino

Działka 1 643,00 m², oferta nr , SGJAFA187, Ciemino
SGJAFA187 - zdjęcie nr 0
SGJAFA187 - zdjęcie nr 1
SGJAFA187 - zdjęcie nr 2
SGJAFA187 - zdjęcie nr 3
SGJAFA187 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1643 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

219 zł

Powierzchnia:

1 643,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą