Logo

Działka na sprzedaż, 1 107,00 m², oferta nr SGNEHO350

110 700 zł

100 zł /m²

Rata 518 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Ciemino

Działka 1 107,00 m², oferta nr , SGNEHO350, Ciemino
SGNEHO350 - zdjęcie nr 0
SGNEHO350 - zdjęcie nr 1
SGNEHO350 - zdjęcie nr 2
SGNEHO350 - zdjęcie nr 3
SGNEHO350 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1107 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

1 107,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą