Logo

Działka na sprzedaż, 1 300,00 m², oferta nr SGSANI752

300 000 zł

231 zł /m²

Rata 1 404 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Chojnów, Partyzantów

Działka 1 300,00 m², oferta nr , SGSANI752, Chojnów, Partyzantów
SGSANI752 - zdjęcie nr 0
SGSANI752 - zdjęcie nr 1
SGSANI752 - zdjęcie nr 2
SGSANI752 - zdjęcie nr 3
SGSANI752 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1300 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

231 zł

Powierzchnia:

1 300,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą