Logo

Działka na sprzedaż, 1 303,00 m², oferta nr LEWE336

65 000 zł

50 zł /m²

Rata 304 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Chmielewo

Działka 1 303,00 m², oferta nr , LEWE336, Chmielewo
LEWE336 - zdjęcie nr 0
LEWE336 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 1303 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

50 zł

Powierzchnia:

1 303,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą