Logo

Działka na sprzedaż, 4 900,00 m², oferta nr PRP-GS-73352

392 000 zł

80 zł /m²

Rata 1 834 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Chęciny

Działka 4 900,00 m², oferta nr , PRP-GS-73352, Chęciny
Galeria
Mapa

Cena za m²:

80 zł

Powierzchnia:

4 900,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą