Logo

Działka na sprzedaż, 504,00 m², oferta nr ZUHA945

191 520 zł

380 zł /m²

Rata 896 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Charzyno

Działka 504,00 m², oferta nr , ZUHA945, Charzyno
ZUHA945 - zdjęcie nr 0
ZUHA945 - zdjęcie nr 1
ZUHA945 - zdjęcie nr 2
ZUHA945 - zdjęcie nr 3
ZUHA945 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 504 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

380 zł

Powierzchnia:

504,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą