Logo

Działka na sprzedaż, 936,00 m², oferta nr SGTUMO793

249 000 zł

266 zł /m²

Rata 1 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Charzyno, Willowa

Działka 936,00 m², oferta nr , SGTUMO793, Charzyno, Willowa
SGTUMO793 - zdjęcie nr 0
SGTUMO793 - zdjęcie nr 1
SGTUMO793 - zdjęcie nr 2
SGTUMO793 - zdjęcie nr 3
SGTUMO793 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 936 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

266 zł

Powierzchnia:

936,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą