Logo

Działka na sprzedaż, 1 223,00 m², oferta nr 4/47/12/2019

95 000 zł

78 zł /m²

Rata 444 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Bytom, Stroszek, Przy Kopalni Bytom

Działka 1 223,00 m², oferta nr , 4/47/12/2019, Bytom, Stroszek, Stroszek, Przy Kopalni Bytom
4/47/12/2019 - zdjęcie nr 0
4/47/12/2019 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1223 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

78 zł

Powierzchnia:

1 223,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą