Logo

Działka na sprzedaż, 1 370,00 m², oferta nr SGJUZY718

429 000 zł

313 zł /m²

Rata 2 007 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Bytom

Działka 1 370,00 m², oferta nr , SGJUZY718, Bytom
SGJUZY718 - zdjęcie nr 0
SGJUZY718 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1370 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

313 zł

Powierzchnia:

1 370,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą