Logo

Działka na sprzedaż, 1 032,00 m², oferta nr JOJY603

178 216 zł

173 zł /m²

Rata 834 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Budy Głogowskie

Działka 1 032,00 m², oferta nr , JOJY603, Budy Głogowskie
JOJY603 - zdjęcie nr 0
JOJY603 - zdjęcie nr 1
JOJY603 - zdjęcie nr 2
JOJY603 - zdjęcie nr 3
JOJY603 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1032 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

173 zł

Powierzchnia:

1 032,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą