Logo

Działka na sprzedaż, 9 700,00 m², oferta nr SGTARI442

880 000 zł

91 zł /m²

Rata 4 117 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Brzezie

Działka 9 700,00 m², oferta nr , SGTARI442, Brzezie
SGTARI442 - zdjęcie nr 0
SGTARI442 - zdjęcie nr 1
SGTARI442 - zdjęcie nr 2
SGTARI442 - zdjęcie nr 3
SGTARI442 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 9700 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

91 zł

Powierzchnia:

9 700,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą