Logo

Działka na sprzedaż, 436,00 m², oferta nr 4/10/07/2023

39 000 zł

89 zł /m²

Rata 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Plures

Brzeszcze, Szymanowskiego

Działka 436,00 m², oferta nr , 4/10/07/2023, Brzeszcze, Szymanowskiego
4/10/07/2023 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 436 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

89 zł

Powierzchnia:

436,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą