Logo

Działka na sprzedaż, 956,00 m², oferta nr SGLIFU799

179 000 zł

187 zł /m²

Rata 838 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Borne Sulinowo, Aleja Niepodległości

Działka 956,00 m², oferta nr , SGLIFU799, Borne Sulinowo, Aleja Niepodległości
SGLIFU799 - zdjęcie nr 0
SGLIFU799 - zdjęcie nr 1
SGLIFU799 - zdjęcie nr 2
SGLIFU799 - zdjęcie nr 3
SGLIFU799 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 956 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

187 zł

Powierzchnia:

956,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą