Logo

Działka na sprzedaż, 742,00 m², oferta nr SGLURY945

197 000 zł

266 zł /m²

Rata 922 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Bolesławiec, Żurawia

Działka 742,00 m², oferta nr , SGLURY945, Bolesławiec, Żurawia
SGLURY945 - zdjęcie nr 0
SGLURY945 - zdjęcie nr 1
SGLURY945 - zdjęcie nr 2
SGLURY945 - zdjęcie nr 3
SGLURY945 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 742 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

266 zł

Powierzchnia:

742,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą