Logo

Działka na sprzedaż, 7 500,00 m², oferta nr PRP-GS-76018

375 000 zł

50 zł /m²

Rata 1 755 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Bodzentyn

Działka 7 500,00 m², oferta nr , PRP-GS-76018, Bodzentyn
PRP-GS-76018 - zdjęcie nr 0
PRP-GS-76018 - zdjęcie nr 1
PRP-GS-76018 - zdjęcie nr 2
PRP-GS-76018 - zdjęcie nr 3
PRP-GS-76018 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 7500 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

50 zł

Powierzchnia:

7 500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą