Logo

Działka na sprzedaż, 5 578,00 m², oferta nr DEWU115

6 490 000 zł

1 164 zł /m²

Rata 30 365 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Bielsko-Biała

Działka 5 578,00 m², oferta nr , DEWU115, Bielsko-Biała
DEWU115 - zdjęcie nr 0
DEWU115 - zdjęcie nr 1
DEWU115 - zdjęcie nr 2
DEWU115 - zdjęcie nr 3
DEWU115 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 5578 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 164 zł

Powierzchnia:

5 578,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą