Logo

Działka na sprzedaż, 835,00 m², oferta nr LYNO065

129 000 zł

154 zł /m²

Rata 604 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Bełdów

Działka 835,00 m², oferta nr , LYNO065, Bełdów
LYNO065 - zdjęcie nr 0
LYNO065 - zdjęcie nr 3
LYNO065 - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

154 zł

Powierzchnia:

835,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą