Logo

Działka na sprzedaż, 1 094,00 m², oferta nr PAN786238

262 000 zł

239 zł /m²

Rata 1 226 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Żukowo, Adama Mickiewicza

Działka 1 094,00 m², oferta nr , PAN786238, Żukowo, Adama Mickiewicza
PAN786238 - zdjęcie nr 0
PAN786238 - zdjęcie nr 1
PAN786238 - zdjęcie nr 2
PAN786238 - zdjęcie nr 3
PAN786238 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1094 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

239 zł

Powierzchnia:

1 094,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą