Logo

Działka na sprzedaż, 971,00 m², oferta nr 229/9507/OGS

510 000 zł

525 zł /m²

Rata 2 386 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty MEGLER Nieruchomości

Żółwin

Działka 971,00 m², oferta nr , 229/9507/OGS, Żółwin
229/9507/OGS - zdjęcie nr 0
229/9507/OGS - zdjęcie nr 3
229/9507/OGS - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

525 zł

Powierzchnia:

971,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą