Logo

Działka na sprzedaż, 1 606,00 m², oferta nr FZL-GS-195002

419 000 zł

261 zł /m²

Rata 1 960 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Złotów

Działka 1 606,00 m², oferta nr , FZL-GS-195002, Złotów
FZL-GS-195002 - zdjęcie nr 0
FZL-GS-195002 - zdjęcie nr 1
FZL-GS-195002 - zdjęcie nr 2
FZL-GS-195002 - zdjęcie nr 3
FZL-GS-195002 - zdjęcie nr 4
FZL-GS-195002 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

261 zł

Powierzchnia:

1 606,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą