Logo

Działka na sprzedaż, 6 281,00 m², oferta nr 147650227

1 300 000 zł

207 zł /m²

Rata 6 082 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zielona Góra, Drzonków

Działka 6 281,00 m², oferta nr , 147650227, Zielona Góra, Drzonków
Galeria

Cena za m²:

207 zł

Powierzchnia:

6 281,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą