Logo

Działka na sprzedaż, 8 764,00 m², oferta nr 23500227

7 500 000 zł

856 zł /m²

Rata 35 091 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zielona Góra

Działka 8 764,00 m², oferta nr , 23500227, Zielona Góra
23500227 - zdjęcie nr 0
23500227 - zdjęcie nr 3
23500227 - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

856 zł

Powierzchnia:

8 764,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą