Logo

Działka na sprzedaż, 1 660,00 m², oferta nr 89770227

3 000 000 zł

1 807 zł /m²

Rata 14 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zielona Góra

Działka 1 660,00 m², oferta nr , 89770227, Zielona Góra
Galeria

Cena za m²:

1 807 zł

Powierzchnia:

1 660,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą