Logo

Działka na sprzedaż, 1 554,00 m², oferta nr 9925/3098/OGS

899 000 zł

579 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Zgorzała

Działka 1 554,00 m², oferta nr , 9925/3098/OGS, Zgorzała
9925/3098/OGS - zdjęcie nr 0
9925/3098/OGS - zdjęcie nr 2
9925/3098/OGS - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

579 zł

Powierzchnia:

1 554,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą