Logo

Działka na sprzedaż, 1 700,00 m², oferta nr 8577/3098/OGS

522 200 zł

307 zł /m²

Rata 2 443 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Żelechów

Działka 1 700,00 m², oferta nr , 8577/3098/OGS, Żelechów
8577/3098/OGS - zdjęcie nr 0
8577/3098/OGS - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

307 zł

Powierzchnia:

1 700,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą