Logo

Działka na sprzedaż, 1 243,00 m², oferta nr 22/9507/OGS

268 000 zł

216 zł /m²

Rata 1 254 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty MEGLER Nieruchomości

Zalesie

Działka 1 243,00 m², oferta nr , 22/9507/OGS, Zalesie
22/9507/OGS - zdjęcie nr 0
22/9507/OGS - zdjęcie nr 1
22/9507/OGS - zdjęcie nr 2
22/9507/OGS - zdjęcie nr 3
22/9507/OGS - zdjęcie nr 4
22/9507/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

216 zł

Powierzchnia:

1 243,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą