Logo

Działka na sprzedaż, 560,00 m², oferta nr 166270227

125 000 zł

223 zł /m²

Rata 585 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zabór

Działka 560,00 m², oferta nr , 166270227, Zabór
166270227 - zdjęcie nr 0
166270227 - zdjęcie nr 1
166270227 - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

223 zł

Powierzchnia:

560,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą