Logo

Działka na sprzedaż, 2 670,00 m², oferta nr 162140227

245 640 zł

92 zł /m²

Rata 1 149 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zabór

Działka 2 670,00 m², oferta nr , 162140227, Zabór
162140227 - zdjęcie nr 0
162140227 - zdjęcie nr 2
162140227 - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

92 zł

Powierzchnia:

2 670,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą