Logo

Działka na sprzedaż, 3 678,00 m², oferta nr 142800227

257 460 zł

70 zł /m²

Rata 1 205 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zabór

Działka 3 678,00 m², oferta nr , 142800227, Zabór
142800227 - zdjęcie nr 0
142800227 - zdjęcie nr 1
142800227 - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

70 zł

Powierzchnia:

3 678,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą