Logo

Działka na sprzedaż, 1 000,00 m², oferta nr 21-GS-FYsfc4UjoL

95 000 zł

95 zł /m²

Rata 444 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zabłudów, Świętego Rocha

Działka 1 000,00 m², oferta nr , 21-GS-FYsfc4UjoL, Zabłudów, Świętego Rocha
21-GS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 0
21-GS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

95 zł

Powierzchnia:

1 000,00 m²

Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą