Logo

Działka na sprzedaż, 2 489,00 m², oferta nr 3048/2089/OGS

1 300 000 zł

522 zł /m²

Rata 6 082 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Krokusowa

Działka 2 489,00 m², oferta nr , 3048/2089/OGS, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Krokusowa
3048/2089/OGS - zdjęcie nr 0
3048/2089/OGS - zdjęcie nr 1
3048/2089/OGS - zdjęcie nr 2
3048/2089/OGS - zdjęcie nr 3
3048/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2489 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

522 zł

Powierzchnia:

2 489,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą