Logo

Działka na sprzedaż, 7 882,00 m², oferta nr SGRUTI648

788 200 zł

100 zł /m²

Rata 3 688 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Wólka Plebańska

Działka 7 882,00 m², oferta nr , SGRUTI648, Wólka Plebańska
SGRUTI648 - zdjęcie nr 0
SGRUTI648 - zdjęcie nr 1
SGRUTI648 - zdjęcie nr 2
SGRUTI648 - zdjęcie nr 3
SGRUTI648 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 7882 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

7 882,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą