Logo

Działka na sprzedaż, 1 222,00 m², oferta nr 9174/3098/OGS

598 780 zł

490 zł /m²

Rata 2 802 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Wolica

Działka 1 222,00 m², oferta nr , 9174/3098/OGS, Wolica
9174/3098/OGS - zdjęcie nr 0
9174/3098/OGS - zdjęcie nr 2
9174/3098/OGS - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

490 zł

Powierzchnia:

1 222,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą