Logo

Działka na sprzedaż, 1 500,00 m², oferta nr 7066/3098/OGS

925 000 zł

617 zł /m²

Rata 4 328 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Wolica

Działka 1 500,00 m², oferta nr , 7066/3098/OGS, Wolica
7066/3098/OGS - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

617 zł

Powierzchnia:

1 500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą