Logo

Działka na sprzedaż, 2 176,00 m², oferta nr 10332/3098/OGS

1 022 720 zł

470 zł /m²

Rata 4 785 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Wolica

Działka 2 176,00 m², oferta nr , 10332/3098/OGS, Wolica
10332/3098/OGS - zdjęcie nr 0
10332/3098/OGS - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

470 zł

Powierzchnia:

2 176,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą