Logo

Działka na sprzedaż, 1 004,00 m², oferta nr LAHU906

140 000 zł

139 zł /m²

Rata 655 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Wolbórz

Działka 1 004,00 m², oferta nr , LAHU906, Wolbórz
LAHU906 - zdjęcie nr 0
LAHU906 - zdjęcie nr 1
LAHU906 - zdjęcie nr 2
LAHU906 - zdjęcie nr 3
LAHU906 - zdjęcie nr 4
LAHU906 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

139 zł

Powierzchnia:

1 004,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą