Logo

Działka na sprzedaż, 1 580,00 m², oferta nr GS-14803-2

116 920 zł

74 zł /m²

Rata 547 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Waliszczak Nieruchomości

Wola Krzysztoporska

Działka 1 580,00 m², oferta nr , GS-14803-2, Wola Krzysztoporska
GS-14803-2 - zdjęcie nr 0
GS-14803-2 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 1580 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

74 zł

Powierzchnia:

1 580,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą