Logo

Działka na sprzedaż, 726,00 m², oferta nr 2810/2089/OGS

109 000 zł

150 zł /m²

Rata 510 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Wola Chorzelowska

Działka 726,00 m², oferta nr , 2810/2089/OGS, Wola Chorzelowska
2810/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2810/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2810/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2810/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2810/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 726 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

150 zł

Powierzchnia:

726,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą