Logo

Działka na sprzedaż, 5 199,00 m², oferta nr 2759/2089/OGS

1 100 000 zł

212 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Włosań, Bajeczna

Działka 5 199,00 m², oferta nr , 2759/2089/OGS, Włosań, Bajeczna
2759/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2759/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2759/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2759/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2759/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 5199 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

212 zł

Powierzchnia:

5 199,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą