Logo

Działka na sprzedaż, 4 582,00 m², oferta nr PAN259482

2 100 000 zł

458 zł /m²

Rata 9 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Władysławowo, Gdyńska

Działka 4 582,00 m², oferta nr , PAN259482, Władysławowo, Gdyńska
PAN259482 - zdjęcie nr 0
PAN259482 - zdjęcie nr 1
PAN259482 - zdjęcie nr 2
PAN259482 - zdjęcie nr 3
PAN259482 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4582 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

458 zł

Powierzchnia:

4 582,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą