Logo

Działka na sprzedaż, 5 827,00 m², oferta nr TN311614

1 250 000 zł

215 zł /m²

Rata 5 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wiślinka, Wałowa

Działka 5 827,00 m², oferta nr , TN311614, Wiślinka, Wałowa
TN311614 - zdjęcie nr 0
TN311614 - zdjęcie nr 1
TN311614 - zdjęcie nr 2
TN311614 - zdjęcie nr 3
TN311614 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 5827 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

215 zł

Powierzchnia:

5 827,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą