Logo

Działka na sprzedaż, 13 500,00 m², oferta nr PAN765572

11 475 000 zł

850 zł /m²

Rata 53 689 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wiślinka, Łąkowa

Działka 13 500,00 m², oferta nr , PAN765572, Wiślinka, Łąkowa
PAN765572 - zdjęcie nr 0
PAN765572 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 13500 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

850 zł

Powierzchnia:

13 500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą