Logo

Działka na sprzedaż, 740,00 m², oferta nr 4500/4112/OGS

332 000 zł

449 zł /m²

Rata 1 553 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wilkszyn

Działka 740,00 m², oferta nr , 4500/4112/OGS, Wilkszyn
4500/4112/OGS - zdjęcie nr 0
4500/4112/OGS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 740 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

449 zł

Powierzchnia:

740,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą