Logo

Działka na sprzedaż, 2 100,00 m², oferta nr 10494/3098/OGS

199 500 zł

95 zł /m²

Rata 933 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Wilków Polski

Działka 2 100,00 m², oferta nr , 10494/3098/OGS, Wilków Polski
10494/3098/OGS - zdjęcie nr 0
10494/3098/OGS - zdjęcie nr 1
10494/3098/OGS - zdjęcie nr 2
10494/3098/OGS - zdjęcie nr 3
10494/3098/OGS - zdjęcie nr 4
10494/3098/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

95 zł

Powierzchnia:

2 100,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą