Logo

Działka na sprzedaż, 2 915,00 m², oferta nr 44769/3186/OGS

226 000 zł

78 zł /m²

Rata 1 057 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 2915 m², Wieleń

Wieleń

Działka 2 915,00 m², oferta nr , 44769/3186/OGS, Wieleń
Lokalizacja działki 2915 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

78 zł

Powierzchnia:

2 915,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą