Logo

Działka na sprzedaż, 3 000,00 m², oferta nr 35093

360 000 zł

120 zł /m²

Rata 1 684 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 3000 m², Węgrów

Węgrów

Działka 3 000,00 m², oferta nr , 35093, Węgrów
35093 - zdjęcie nr 0
35093 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 3000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

120 zł

Powierzchnia:

3 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą